LYON GRAY

Dywany CARPET DECOR posiadają zaawansowaną technologię, dzięki której wszystkie plamy łatwo możemy usunąć z naszego dywanu, nie uszkadzając struktury materiału.

999,00 złInteresuje Cię ten mebel w innym rozmiarze?
Skontaktuj się z nami, a napewno Ci pomożemy.

LYON GRAY

Dywany CARPET DECOR posiadają zaawansowaną technologię, dzięki której wszystkie plamy łatwo możemy usunąć z naszego dywanu, nie uszkadzając struktury materiału. Dodatkowym atutem tej technologi jest to, że rozlany napój lub woda nie zostanie wchłonięta przez dywan tylko powstaną krople utrzymujące się na powierzchni.

Dywany są bardzo wytrzymałe - możemy prać je w pralce w temperaturze 30°C.
WYMIARY

Długość: 160 cm
Szerokość: 230 cm


SPECYFIKACJA

Gramatura: 1000 g/m² ± 5%
41% Akryl
29% Bawełna
23% Poliester
7% Wiskoza
Charakterystyka:

-antypoślizgowe wykończenie
-wysoka wytrzymałość
-wysoka odporność na światło
-łatwo czyszczący
-przebadane przez Instytut w Centexbel oznaczone znakiem
 Oeko-Tex Standard 100 (1505024)
DOSTAWA

Nasze produkty dostarczane są naszym własnym transportem lub współpracującymi firmami przewozowymi, nie robiąc po drodze żadnych przeładunków. Dzięki tamu zapewniamy maksimum które dostarczają towar od nas bezpośrednio do Klienta, bezpieczeństwa dostarczenia Waszego mebla.


TERMINY REALIZACJI

Ponieważ nasze produkty w większości dostosowywane są do Twoich potrzeb, nie posiadamy stanu magazynowego. W związku z tym czas oczekiwania na meble tapicerowane to około 4-6 tygodni.REKLAMACJE

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były dopracowane w każdym detalu. Jeśli natomiast dostarczony produkt posiadać będzie jakąkolwiek wadę wynikającą z naszej winy lub powstałej podczas transportu prosimy o kontakt. Na zgłoszoną reklamacje odpowiemy jak najszybciej, a po jej rozpatrzeniu, naprawimy lub wymienimy produkt.


WARUNKI I ZASADY SPRZEDAŻY
Wszystkie warunki i zasady sprzedaży objęte są w regulaminie dostępnym tutaj.projekt.jpgBezpieczny transport


5 lat gwarancji


Produkt spełniający wymagania Klienta


Przemyślane rozwiązania

Lyon