Stół Szklany LONDON BIANCO 110x70 cm

Stół szklany LONDON BIANCO to klasyczny stół z dodatkiem białych nóg, które nadają mu elegancji. Idealnie pasuje do kuchni, jadalni, salonu, biura czy restauracji. Standardowy wymiar stołu to 110 x x70 cm, a wysokość wynosi 75 cm.
  • Stół Szklany LONDON BIANCO 110x70 cm
Kolor
Rozmiar

390,00 złInteresuje Cię ten mebel w innym rozmiarze?
Skontaktuj się z nami, a napewno Ci pomożemy.

LONDON to prostokątny stół szklany idealnie pasujący do kuchni, salonu, biura lub restauracji. Delikatności nadaje mu jego nowoczesny charakter .Metalowe nogi w połączeniu z eleganckim szklanym blatem nadają Twojej jadalni wysublimowany wygląd.
WYMIARY

Wysokość: 75 cm
Długość: 110/120/130 cm
Szerokość: 70/80/90 cm


MATERIAŁY

Blat: szkło hartowane 8mm z ozdobną fazą 
Nogi: metalowe z regulacją +/- 2cmMONTAŻ

Produkt jest łatwy w montażu. Nie wymaga narzędzi i dodatkowych umiejętności.
Postępując zgodnie z instrukcją montażu, na pewno sobie poradzisz.
Należy pamiętać, aby podczas montażu nie kłaść blatu bezpośrednio na podłogę.
DOSTAWA

Nasze produkty dostarczane są naszym własnym transportem lub współpracującymi firmami przewozowymi, nie robiących po drodze żadnych przeładunków i dostarczają towar od nas bezpośrednio do Klienta. Dzięki tamu zapewniamy maksimum bezpieczeństwa dostarczenia Waszego mebla. Towar mniejszy gabarytowo wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich.


TERMINY REALIZACJI

Ponieważ nasze produkty w większości dostosowywane są do Twoich potrzeb, nie posiadamy stanu magazynowego. W związku z tym czas oczekiwania na meble to około 4-6 tygodni. Natomiast jeśli zamawiany jest towar z standardowych wymiarów, czas realizacji wynosi 1-3 dni. W celu dokładnej informacji skontaktuj się z namiREKLAMACJE

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były dopracowane w każdym detalu. Jeśli natomiast dostarczony produkt posiadać będzie jakąkolwiek wadę wynikającą z naszej winy lub powstałej podczas transportu prosimy o kontakt. Na zgłoszoną reklamacje odpowiemy jak najszybciej, a po jej rozpatrzeniu, naprawimy lub wymienimy produkt.


WARUNKI I ZASADY SPRZEDAŻY
Wszystkie warunki i zasady sprzedaży objęte są w regulaminie dostępnym tutaj.Bezpieczny transport


5 lat gwarancji


Produkt spełniający wymagania Klienta


Przemyślane rozwiązania

010

Specyficzne kody

EAN13
010