Stół Szklany LUISE CROMO Ø 75 cm

Oryginalny stół szklany LUISE CROMO to stół wykonany w klasycznym stylu. Noga dodaje mu elegancji. Perfekcyjnie wkomponuje się do każdego wnętrza m.in. w kuchni, salonie, jadalni, biurze czy w restauracji. Standardowy wymiar stołu to średnica wynosząca 75 cm, a wysokość stanowi 75 cm.
  • Stół Szklany LUISE CROMO Ø 75 cm
Kolor
Rozmiar

520,00 złInteresuje Cię ten mebel w innym rozmiarze?
Skontaktuj się z nami, a napewno Ci pomożemy.

LUISE to elegancki blat i minimalistyczna podstawa stołu która sprawia, że wnętrze staje się przestronne, a przy okazji świetnie nadaje się do niewielkich przyjęć.
WYMIARY

Wysokość: 75 cm
Długość: 75 cm, 90 cm
Szerokość: 75 cm, 90 cm
Szerokość między nogami: 59 cm


MATERIAŁY

Blat: szkło hartowane 8mm z ozdobną fazą 
Nogi: metalowe, lakierowane proszkowo z regulacją +/- 2cmMONTAŻ

Produkt jest łatwy w montażu. Nie wymaga narzędzi i dodatkowych umiejętności.
Postępując zgodnie z instrukcją montażu, na pewno sobie poradzisz.
Należy pamiętać, aby podczas montażu nie kłaść blatu bezpośrednio na podłogę.
DOSTAWA

Nasze produkty dostarczane są naszym własnym transportem lub współpracującymi firmami przewozowymi, nie robiących po drodze żadnych przeładunków i dostarczają towar od nas bezpośrednio do Klienta. Dzięki tamu zapewniamy maksimum bezpieczeństwa dostarczenia Waszego mebla. Towar mniejszy gabarytowo wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich.


TERMINY REALIZACJI

Ponieważ nasze produkty w większości dostosowywane są do Twoich potrzeb, nie posiadamy stanu magazynowego. W związku z tym czas oczekiwania na meble to około 4-6 tygodni. Natomiast jeśli zamawiany jest towar z standardowych wymiarów, czas realizacji wynosi 1-3 dni. W celu dokładnej informacji skontaktuj się z namiREKLAMACJE

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były dopracowane w każdym detalu. Jeśli natomiast dostarczony produkt posiadać będzie jakąkolwiek wadę wynikającą z naszej winy lub powstałej podczas transportu prosimy o kontakt. Na zgłoszoną reklamacje odpowiemy jak najszybciej, a po jej rozpatrzeniu, naprawimy lub wymienimy produkt.


WARUNKI I ZASADY SPRZEDAŻY
Wszystkie warunki i zasady sprzedaży objęte są w regulaminie dostępnym tutaj.

brandon_bianco_LOW.jpgprojekt.jpgBezpieczny transport


5 lat gwarancji


Produkt spełniający wymagania Klienta


Przemyślane rozwiązania

038

Specyficzne kody

EAN13
038